Dámska jazda s filmom MATKA NA ÚTEKU

damska jazda

Milé dámy, milí páni,

srdečne Vás pozývame na Dámsku jazdu s filmom Matka na úteku.

Aj tá najlepšia matka niekedy potrebuje pauzu! Príďte si oddýchnuť a pobaviť sa pri skvelej českej romantickej komédii s Petrou Hřebíčkovou v hlavnej úlohe.

Tešiť sa môžete na bohatú tombolu, miešané drinky a darček od sponzora akcie Mary Kay.

Žiaci hotelovej akadémie Vám pripravia obľúbené alko a nealko miešané nápoje. Môžete sa tešiť na Cosmopolitan, Piňa Coladu a špeciálny nápoj dňa s názvom Dámska jazda.

Vstupenky si zakúpite kliknutím na odkaz nižšie.

 

Viac info

Matka na úteku | Dámska jazda

Hlavná hrdinka Sylvie (Petra Hřebíčková) má lásku, rodinu, manželstvo a dobrú prácu. Je pracovitá a zodpovedná. Sylvie všetko zvládne. Preto sa na ňu ostatní spoliehajú. Ale... Zrazu cíti, že sa jej život rúca pod rukami a ona už to ďalej nevydrží. Má chuť od všetkého utiecť, zobrať si oddychový čas, aby popremýšľala o tom, ako dať veci opäť do poriadku. Ale predovšetkým musí dať do poriadku sama seba. Kam by sa však mohla ukryť? Kde nájde kamarátku, ktorá jej uvarí medovkový čaj, vypočuje ju a nebude sa jej na nič pýtať? Je to šťastná náhoda alebo osud, že Sylvie stretne práve v tejto chvíli Annu? Anna (Lenka Vlasáková) je na prvý pohľad silná žena, ktorú nič nevyvedie z miery. Ale aj ona potrebuje kamarátku. Len o tom ešte nevie...

Sex
Vulgarizmy
Zobraziť viac

2D OR 12
2DOR

29. 2. štvrtok

6,00 17:30