Dámska jazda s filmom ZAKÁZANÁ TÚŽBA

damska jazda

Milé dámy, milí páni,

srdečne Vás pozývame na Dámsku jazdu s filmom ZAKÁZANÁ TÚŽBA.

Príbeh vášne, ktorý sa nikdy nemal stať.

Smie sa zrelá žena bláznivo zamilovať a vrhnúť sa do víru vášne? Môže si atraktívny mladý muž vybrať staršiu partnerku, ktorá mu dodá nehu a blízkosť, ktorá mu tak chýbala?

Olga (Magdalena Boczarska) je o pätnásť rokov staršia ako Max (Simone Susinna). Ona je úspešná žena s vybudovanou kariérou a postavením a matka mladej dospelej dcéry, on je atraktívny mladý muž, ktorý žije naplno a využíva každú chvíľu. Osud ich spojil a zaplietol do vášnivého vzťahu, ktorý bude musieť odolať viacerým nástrahám.

Tešiť sa môžete na bohatú tombolu, občerstvenie a drinky (Májové osvieženie a Aperol sangria) od študentov Hotelovej akadémie a darček od sponzora akcie Mary Kay.

 

Vstupenky si zakúpite kliknutím na odkaz nižšie.

Viac info

ZAKÁZANÁ TÚŽBA | Dámska jazda

Smie sa zrelá žena bláznivo zamilovať a vrhnúť sa do víru vášne? Môže si atraktívny mladý muž vybrať staršiu partnerku, ktorá mu dodá nehu a blízkosť, ktorá mu tak chýbala? Olga (Magdalena Boczarska) je o pätnásť rokov staršia ako Max (Simone Susinna). Ona je úspešná žena s vybudovanou kariérou a postavením a matka mladej dospelej dcéry, on je atraktívny mladý muž, ktorý žije naplno a využíva každú chvíľu. Osud ich spojil a zaplietol do vášnivého vzťahu, ktorý bude musieť odolať viacerým nástrahám. Zobraziť viac

2D ČD 18